25PCS/Кутија 12 Глави Hydrangea Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Букет Дома Декор

25PCS/Кутија 12 Глави Hydrangea Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Букет Дома

Залиха
DEN 1728.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница. Се очекува да уживаат во шопинг ..
25 PCS/Кутија 12 Глави Hydrangea Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Букет Дома Декор
Објектот Специфики :
1.Материјал : сапун.
2.Боја : розова, виолетова ,сина.црвено,и така натаму, како picure.
3.Големина : цвет : 10см,
4.Тежина : 500g Пакување Листа :
1*25pcs / кутија Опис на Производот : 1.Сапун цвет може да се користат за декорација, може да се претстави како подарок за пријател, можете да го направите меур бања.
2.Се однесува на фестивалот, брак, Денот на Вљубените. Цвеќиња покажуваат : ве Молиме Имајте во предвид :
1.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
2.Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат.Ви благодариме 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Hydrangea
Материјал:
PE
Број На Модел На:
AF10184
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
wsryxxsc
Повод:
Денот на вљубените
Стил:
Цвет

Поврзани производи