Риболов Аларм Прибор за Риболов Залак Закачалка сексуално развратен човек LED Осветлен Индикатор Риболов Справи со Алатки
Ново - 11 %

Риболов Аларм Прибор за Риболов Залак Закачалка сексуално развратен човек LED Осветлен Индикатор Риболов Справи со Алатки

Залиха
DEN 263.52
DEN 235.00
Износот:

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време! Риболов Аларм Accessorries Риболов Залак Закачалка сексуално развратен човек LED Осветлен Индикатор Риболов Справи со Алатки Карактеристики : 1. Со тензија settings копчето. Прилагодливи 3 сила, подобро да ви помогне да се направи лабава риболов линија затегнато, погоден за различни ситуации. 2. Повеќе лесен за употреба. дизајниран со тешки железо. можете да го лизгачот на зрак, од 0-170 грама. 3. Ирис поврзување со прачка носители може слободно да се отстранат. погоден за широк спектар на кабел дијаметри без прилагодување. LED светла и предупредување алармот за предупредување треперење заедно за рибите. боја : како на сликите покажуваат материјал : не ' рѓосувачки челик + пластика должина : околу 22 cm светилка мушка количина : 1 порта Моќ линија : 2.45 mm Пакет се вклучуваат : 1 * Риболов сексуално развратен човек само (без батерија) Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
0000
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Риболов Прачка Категорија:
Брод/Сплав Род
Род Материјал:
Други
Бренд Име:
Hewolf
Род Должина:
1.8 m
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци Тип:
Риба Бел/Alarm

Поврзани производи