A3 Прилагодливи Пиедестал Знак Носителот на Подот Стои со Црна Акрилна Рамки

A3 Прилагодливи Пиедестал Знак Носителот на Подот Стои со Црна Акрилна Рамки

Залиха
DEN 6635.52
Износот:


Функција :
(1)на Овој кат стои знак носителот има современ изглед. Приказ реклама, мени или прилагодено печатени слика во оваа сребро елоксирани заврши знак држачот.
(2)На подот стои метал знак носители се состојат од 25mm канал и функција врвот влез слот, и се отворени на двете страни за двострано гледање. Слика област е минус.
(3)Како кат штанд знак носителот на екранот е опремена со јасно акрилик прозорец и монтажа на панел кој има црн најлон velour површина, Популарна, широко се користи метал кат стои билтен знак носителот на трајни челична конструкција
(4) На подот стои знаци носителот застане се користи за приказ на A3 знак или графика ,овој прозорец се состои од два 3мм јасно акрилик панел, чија големина е 300x420mm. Пол is40mm железо пол и база на мерење 280x280x20mm. Вкупниот бруто тежина на овој метал знак hodler е за 7.5 килограми.
(5) Нашиот кат стои на екранот тела вклучуваат внатрешен и надворешен витрини, ограден огласна табла и плута огласна табла стои, мени случај стои, променливи писмо одбори, знак стои, мулти панел постер прикажува, сува избрише одбори, постер полици, литература прикажува,

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Еден
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
FLD-005
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Виткање Багажник
Употреба:
рекламирате
постер големина:
A3
Materal на ple:
Нерѓосувачки Челик
Материјал на постер рамка:
јасно +црна акрилна panel
Опсег на прилагодливи:
75-125mm
Тип:
Бања Полици

Поврзани производи