WJ Мажите памук Термички гаќи Газ отвори пред преземање на Геј носат Шупливи , со висок квалитет памук menS долго Jhons
Ново - 20 %

WJ Мажите памук Термички гаќи Газ отвори пред преземање на Геј носат Шупливи , со висок квалитет памук menS долго Jhons

Залиха
DEN 767.52
DEN 614.00
Износот:


Бренд : WJ
Предмет тип : Мажите Leggings Термички долна облека Зима Bottoms
Модел Бр. : 2016 година-QKU ropa ciclismo invierno
Материјал : 89%Rayon+11%Spandex
Големина/1/2 Половината : M/35cm L/37cm XL/39cm
Боја : црна, бела, портокалова, сина, зелена, сива, сино, кралска сина
Дебелина : Редовна
Пакет : 1pcs/ploybag

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
2016 година-Qku
Главната боја:
Црна,Сива,Темно сина,зелена Malachite
Стил:
термичка
Шема:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Земја на Производство:
Кина
is_customized:
Yes

Поврзани производи