Нови Пристигнување Мода Вистинска Кожа Жените Ранци за тинејџерки Книга Училиште Торба Материјали Женски Дами Mochilas Feminina
Ново - 49 %

Нови Пристигнување Мода Вистинска Кожа Жените Ранци за тинејџерки Книга Училиште Торба Материјали Женски Дами Mochilas Feminina

Залиха
DEN 4684.80
DEN 2389.00
Износот:


Нови Пристигнување Мода Вистинска Кожа Жените Ранци за тинејџерки Книга Училиште Торба Материјали Женски Дами Mochilas Feminina
Бои за избор : Црна, Црвена Лубеница
Обвивка : Обични Ткаат Поставата
Отворениот Метод : Патент
Торба Стил : Ранец
Најдобриот Метод : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата
Јачина на звук : Може да се одржи на телефонот, паричник, козметички , A4 КНИГА, Ipad итн
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Торба исто како на сликата,можете да се чувствуваат слободни да го купат.Ви благодариме
Боја
Црна, Црвена Лубеница
Материјал
100% Вистински Кожа(меки кравја кожа)
Тежина
0.85 KG
Отворање
Патент
Стил
Ранец
Структура
Внатре zip, мобилен телефон и мултифункционален џебови
Големина
Должина x Висина x Широчина= 11" x 11,8" x 5.9" ( 28x30x15cm )
Се справува со капки за 3.5"(9cm)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
ZENCY
Број На Модел На:
ZC0175
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Големина:
28*30*15cm
Стил:
Европски и Американски Стил

Поврзани производи