Рака Обоена Памук, Лен Ткаенини За DIY Шиење Quilting Комбинација Оркестарот Крпа На Placemat/Чанта/Торби/Перница/Перница/Рамка за Слика
Ново - 49 %

Рака Обоена Памук, Лен Ткаенини За DIY Шиење Quilting Комбинација Оркестарот Крпа На Placemat/Чанта/Торби/Перница/Перница/Рамка

Залиха
DEN 382.08
DEN 195.00
Износот:


Рака Обоена Памук, Лен Ткаенини За DIY Шиење Quilting Комбинација Оркестарот Крпа На Placemat/Чанта/Торби/Перница/Перница/Рамка за Слика
Answer : ___________________________ NOTE :
Имаме 50 дизајни (боја) се достапни во оваа серија, можете да изберете било која дизајн (боја) како ви се допаѓа.
Ве молиме да се потсетиме на дизајн на бројот што ви треба.
Отстапување : Сите Производи се скрати и да се мери со рака.
Големината што се предвидени може да има 1-2 cm отстапување постои.
Ткаенини може да ја напушти суровини работ и теми.
Техника : Ткаени
Модел : Обична Обоена
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Густина : 133x72
Стил : Обична
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Материјал : Памук, Лен
Тип : Памук, Лен Ткаенини
Стил : Цртан Филм Серија
Nonwoven Техника : Никој
Предиво : 40-тите
Материјал : Памук, Лен Ткаенини
Големина : 20cmx20cm/парче
Тежина : 10g/парче
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Кеси Чанта Перница Престилка

Декларираните карактеристики

Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
chainho
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
20cmx20cm
Тип:
Рака Обоена Ткаенина
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
памук, лен ткаенини
Функција:
Дише, Абразија-Отпорен На
Стил:
Цртан Филм Серија
Количина:
1piece/пакет
Големина:
20cm*20cm/piece
Тежина:
10g/piece
Предиво:
40-ТИТЕ
дизајн:
како се покаже слика
користат за:
DIY Комбинација за Шиење Quilting
Употреба:
Placemats/Чанта/Торби/Перници/Перница/Врамени Слики

Поврзани производи