Teardrop Rhinestones 10x13mm Посебно се Соочуваат со Две Дупки Џет AB Кристално Јасно Смола Шиење На Flatback За Облека Торба Накит да се Шие На

Teardrop Rhinestones 10x13mm Посебно се Соочуваат со Две Дупки Џет AB Кристално Јасно Смола Шиење На Flatback За Облека Торба

Залиха
DEN 60.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
Смола
Материјал:
Смола
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
Примена:
Фустан Видиме,Чанти,Облека,DIY модна предмети
Големина:
10x13mm

Поврзани производи