Ladygaga Chrysanthemum Акрилик Rhinestones Градник Долна Облека Блузи Секси Пол Стомакот Танцување Партија Танчерка Костими Ноќен Клуб Фаза Носат
Ново - 16 %

Ladygaga Chrysanthemum Акрилик Rhinestones Градник Долна Облека Блузи Секси Пол Стомакот Танцување Партија Танчерка Костими

Залиха
DEN 623.52
DEN 524.00
Износот:


D escription
Име На Производ : Ladygaga Chrysanthemum Акрилик Rhinestones Градник
Состојба : 100% сосема нов
Материјали : најлон lycra + занитвам
Боја : sliver , злато , црна
Големина : S(32/70 B), M(34/75 B), L(36/80 B) ( наведете големина, инаку големина случаен избор )
Тежина : околу 300g
Пакување : OPP вреќа ( само градник )

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
S/M/L

Поврзани производи