Zakka Дрвен Молив Кутија Класичен Париз, Ајфеловата Кула Дрвен Молив Случаи Канцеларија/Училиште Канцелариски Стар Дизајн Складирање Носителот
Ново - 9 %

Zakka Дрвен Молив Кутија Класичен Париз, Ајфеловата Кула Дрвен Молив Случаи Канцеларија/Училиште Канцелариски Стар Дизајн Складирање

Залиха
DEN 636.96
DEN 580.00
Износот:


Zakka Дрвен Молив Кутија Класичен Париз, Ајфеловата Кула Дрвен Молив Случаи Канцеларија/Училиште Канцелариски Стар Дизајн Складирање Носителот
Материјал :
Дрвени
Големина : 19.5*7*4cm
Боја :
бои во слика.
Количина :
5pcs
Точка Бр.
FSH119
Бренд
Доброто
Pls љубезно се напомене дека ние ќе го испрати на боја по случаен избор, ако не ви се допаѓа било која боја pls љубезно ни остави msg, ние ќе ви испратиме боја како што сака. Ви благодариме.
Внимание Ве Молам ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Експрес веб-сајт
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот

Декларираните карактеристики

Тип:
Молив Случај
Новина:
No
Број На Модел На:
Дрвен Молив Случаи
категорија:
Молив Случај
Материјал:
Дрво
Големина:
19.5*7*4cm
Бренд Име:
ruixiang
Употреба:
Училишта & Канцеларии
боја:
Кафеава боја како фото
дизајн:
Дрвени Класичен Дизајн
Големина:
19.5*7*4cm
Материјал:
Дрвени
Тежина:
150g/pc
КОЛИЧИНА:
1pc
Функција:
Канцеларија/Училиште Молив Случаи

Поврзани производи