2 Глави Помине Уметност Сунѓерот Тебе Четка Акрилик Гел Лак Постепено Боја Трансфер Кристал Sequins Ги Собереш Точка Боја Нерешено Пен
Ново - 17 %

2 Глави Помине Уметност Сунѓерот Тебе Четка Акрилик Гел Лак Постепено Боја Трансфер Кристал Sequins Ги Собереш Точка Боја Нерешено

Залиха
DEN 74.40
DEN 62.00
Износот:

Спецификација : Вкупна Должина : околу. 15.8 cm Материјал : алуминиумски + акрилик рачка + rhinestones + сунѓерот главата Главната Функција : Ноктите цветаат stippling. Двојно тебе. Цветаат. Stippling. печатење Карактеристики : Круг и укажа форма, за да се исполнат различни цветаат начин. Сунѓерот глава може да се чистат и се користи. Prefect за вашиот ув гел или акрил помине на погрешни совети. Може да се подготви било убава слика како ви се допаѓа. Лесно да се справи и да работат, погоден за професионална и домашна употреба. Како да се исчисти : Користење на 75% алкохол, нежно мие (Обидете се да се избегне употребата на чистење на вода, кои влијаат на употребата на сунѓерот главата.) По чистење на сунѓерот отекува, можеби имате неколку бои на врвот, но не влијае на користењето. Сунѓерот главата оток е нормална појава по чистењето. Како да се ues : 1. Нанесете тенок слој буквар, а потоа се излечи со УВ / LED Светилка. 2. Нанесете тенок слој topcoat, лек со УВ / LED Светилка. 3. Стави сунѓер главата на обоени хартија, а потоа да ги печатите во боја на ноктите. 4. Нанесете тенок слој topcoat, лек со УВ / LED Светилка. Пакетот вклучува : 1 Парче од Тебе Пенкало Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
алуминиум + пластична пенкало + сунѓерот глава
Број На Модел На:
2018-003-JYB
Големина:
1 Pc
Бренд Име:
ZKO
Објектот Состојба:
100%Сосема Нов
Употреба:
Сјај Во Прав Подигање Dotting Gradi
Објектот:
помине уметност четка
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Mainlan
Големина:
Approx 15.8cm*1.1cm
Помине Уметност:
Ноктите Алатки

Поврзани производи