Деца Новородените Деца, Бебе Бебе Девојка се Облекуваат Церемонија Цвет без Ракави Кавга Роденден Gown Формално Фустани 3M-3T
Ново - 20 %

Деца Новородените Деца, Бебе Бебе Девојка се Облекуваат Церемонија Цвет без Ракави Кавга Роденден Gown Формално Фустани 3M-3T

Залиха
DEN 237.60
DEN 190.00
Износот:

Опис
Најновите Бебе Девојки Се Облекуваат Алишта !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Цвет Девојка се Облекуваат
Големина на Табела : Големина Фустан Должина Биста*2 Препорачува Возраст од 70 см
36 см, 28 см 3-9 Месеци
80 cm 38 см 30 см 9-18 Месеци
90 см 40 см, 32 см 18-24 Месеци
100 cm 42 см 34 cm 2-3 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе девојка се облекуваат
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Симпатична
Декорација:
Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук мешавина
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
О вратот
фустан стил:
Симпатична
Вистински Слики:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки

Поврзани производи