24pcs/многу Едрилици И Водител на Дизајн на Торта/Cupcake Toppers Цртан филм Тема Партија Материјали Деца Момче Роденден Декорации
Ново - 29 %

24pcs/многу Едрилици И Водител на Дизајн на Торта/Cupcake Toppers Цртан филм Тема Партија Материјали Деца Момче Роденден Декорации

Залиха
DEN 67.20
DEN 48.00
Износот:

Ние ви препорачуваме да платат онлајн, ако ви требаат повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Ние може да ја испорача стоката од Кина пост регистрирани воздух mail и Кина плус вообичаените мал пакет. Ние може да обезбеди e Packet Испорака на сад, Русија, Австралија, Канада, Франција, Велика Британија, Израел, Саудиска Арабија, Украина, Норвешка и Бразил. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да реши за тебе. Објектот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење и намалување на цената.com , cn) Кина регистрирани воздухопловната : 2-9 недели ( www. вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Во прилог на ова, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и / или должност задолжени од нивните земји.net) Кина е вообичаен мал пакет плус : 2-9 недели (можете само да ги видите информациите за песна на цел дел, не следење на информации откако стоки лево Кина, ако не ти пречи, ве молиме изберете Кина, Воздухот Пошта регистрирате кога ставање на ред. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни (1 или 2 ѕвезда) или неутрален коментари (3 ѕвезди).com ) Dhl : 2-7 работни дена ( www. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена по поставување на цел, во спротивно нарачката ќе биде укинат од страна на системот. Пристигнување време е многу, многу бавно, просечната пристигнување време е за 20-40 дена, но сепак, ќе мора да почека 40-60 дена во шпицот на сезоната. Времето за испорака е околу 10-20 дена, може да го одложи за време на шпицот на сезоната. Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт (име и презиме за руски), адреса и телефонски Тел број при пополнување вашиот купувачот информации.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
cupcake toppers
Бренд Име:
QWWSS
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes

Поврзани производи