Нова Мода LIGE Бренд Види Мажите Кожа Бизнис Хронограф Кварц спорт Види Машки водоотпорен Подароци Часовник Relogio Masculino
Ново - 90 %

Нова Мода LIGE Бренд Види Мажите Кожа Бизнис Хронограф Кварц спорт Види Машки водоотпорен Подароци Часовник Relogio Masculino

Залиха
DEN 13435.20
DEN 1344.00
Износот:


Опис : - 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; - Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; - 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); - Датум и Часа display - Висок квалитет на кожа за на рака Спецификации : - Случај Дијаметар : 47 мм - Случај Дебелина : 14mm - Бенд Должина : 220mm - Бенд Ширина : 24mm - Случај Материјал : не ' рѓосувачки челик - Бенд Материјал : Висок квалитет на кожа за на рака Пакет се Вклучени : - 1 x LIGE Watch - 1 x LIGE Кутија - 1 x Гаранциона Картичка
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот
- Во светот превозот, освен области исклучени - кликнете на "Превозот и плаќања" за детали.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.
- Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Авто Датум,Шок Отпорни,Плива,Хронограф,Светлечки Раце
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
LIGE9869
Случај Дебелина:
14mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
47mm
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
LIGE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
24mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Машки Часовници:
Montre Homme Reloj Hombre
види мажите:
Часовници Подарок За Мажите
кварц-види мажи:
Спорт Види Мажите Часовници
reloj hombre:
reloj mujer & reloj hombre
боја:
бела црна, сина
erkek kol saati:
часовници за мажи
relogio LIGE :
fashion & неформални спортови Автобус

Поврзани производи