Греење на Елемент за 220V/ 110V Saike YIHUA Топол Воздух Пиштол 852D+ 952D 8586D 858 898D 858D 909D 853D 995D 853AAA
Ново - 12 %

Греење на Елемент за 220V/ 110V Saike YIHUA Топол Воздух Пиштол 852D+ 952D 8586D 858 898D 858D 909D 853D 995D 853AAA

Залиха
DEN 287.52
DEN 253.00
Износот:


Греење на Елемент за 220 V/ 110 V Saike YIHUA Топол Воздух Пиштол 852 D+ 952 D 8586 D 858 898 D 858 D 909 D 853 D 995 D 853 AAA

Декларираните карактеристики

боја:
110V, 220V
Бренд Име:
Riesba
Број На Модел На:
за Saike YIHUA
is_customized:
Yes

Поврзани производи