Qosea За Huawei MediaPad М5 10.8 СТП Кожа Smart Стојат Случај За Huawei MediaPad М5 8.4 Луксузни Holster Флип Таблета Стојат Маска

Qosea За Huawei MediaPad М5 10.8 СТП Кожа Smart Стојат Случај За Huawei MediaPad М5 8.4 Луксузни Holster Флип Таблета Стојат

Залиха
DEN 383.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
За Huawei М5 8.4, За Huawei М5 10.8
Бренд Име:
Qosea
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Симпатична
Големина:
For Huawei MediaPad M5 10.8/ 8.4
Карактеристики:
Случај
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
предност од 1:
Направи pruduct со независното истражување и развој
Предност од 2:
добар по продажба на услуги
Се чувствувам:
Удобно
Функционална 1:
За Huawei MediaPad М5 10.8/8.4 Случај
Функционална 2:
За Huawei MediaPad М5 10.8/8.4 Маска

Поврзани производи