2018 Топла Нови Жените и Мажите е Завршена Myopia Очила Краток Поглед Eyewear Црна -100 -150 -200 -250 -300 -350 -400
Ново - 20 %

2018 Топла Нови Жените и Мажите е Завршена Myopia Очила Краток Поглед Eyewear Црна -100 -150 -200 -250 -300 -350 -400

Залиха
DEN 143.04
DEN 114.00
Износот:

Превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка
Превозот Начин(Слободни)
Време На Испорака
Цел Износ
4 PX Сингапур Пост НП Про
15-60 работни дена
Сингапур Пост 4 PX
15-60 работни дена
>$7
Услуга
1. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе доби
вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. е производител и трговец. Ние се наоѓа во YIWU Град Кина, со удобен транспорт пристап, Сите наши производи се со висок квалитет стандарди и се многу ценети во различни пазари ширум светот.
2018 Топла Нови Жените и Мажите е Завршена Myopia Очила Краток Поглед Eyewear Црна -100 -150 -200 -250 -300 -350 -400
Плаќање
1.Нашата Цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.Ние прифаќаме alipay тука
2. Ве молиме пратена е-пошта до нас. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе ги прогласи ниска вредност. Можете да не контактирате преку е-Маил. П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница? О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас! · П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила? A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. Тоа само ќе ве однесе една минута.
Превозот Начин(Слободни)
Време На Испорака
Цел Износ
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
15-60 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
15-60 работни дена
>$7
EMS/DHL/UPS-ОТ
Од 3-7 работни дена
>$150
2. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса точно. · П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Ако купите стоки обвинет, ние ќе го испрати од Сингапур Пост.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција. Ние ќе ги провери цена за вас! · П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови? A : Да.Ние може да нудат бесплатен превозот во САД, Русија, Украина со e Packet. Ние го зеде слика врз основа на нашите вистински производ. Можете да ги пратите во веб-страница : www.com
Онлајн Време од понеделник до сабота Пекинг Време 8 : 3012 : 00 13 : 30-18 : 00 Њујорк Време 19 : 3023 : 00 1 : 30-6 : 00 Лондон Време 0 : 304 : 00 5 : 3010 : 00 по Московско Време 3 : 306 : 00 7 : 3013 : 00
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради
временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandding.html · П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена? А : Здраво, за сигурни.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
VIPEYE
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
8012
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични
логото:
Поддршка Прилагодени на Купувачот Логото
Погоден Толпата:

Поврзани производи