Ултра Тенок Компактен Џет Бутан Полесни Мелење Тркала Бензин Надуени Полесни Гас Матирано Мини Светилка Полесни Бар Метал НЕ ГАС
Ново - 25 %

Ултра Тенок Компактен Џет Бутан Полесни Мелење Тркала Бензин Надуени Полесни Гас Матирано Мини Светилка Полесни Бар Метал НЕ

Залиха
DEN 191.52
DEN 144.00
Износот:


Ултра Тенок Компактен Џет Бутан Полесни Мелење Тркала Бензин Надуени Полесни Гас Матирано Мини Светилка Полесни Бар Метал НЕ ГАС
АКО сте го купиле 2 компјутери и повеќе,ќе добиете дополнителни 5% попуст.Цел имаат подарок.
Бидејќи на Гас не може да се качи на авион ,па полесни ние ги испратите сите без Гас,што
треба да додадете Гас од себе.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
шефот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Бутан Џет Полесни
Техника:
огледало
Големина на:
6.5*2.8*0.8 cm
Дали тоа може да се прилагоди:
No
брод од:
Кина
совети:
Не Гас
Пополни тип на гориво:
бутан гас

Поврзани производи