HAMEINUO Боксер куче симпатична прекрасна funy случај покритие за за полнење За Motorola Мото G6 G5 G5S G4 ИГРА ПЛУС ZUK Z2 про BQ пат М5.0
Ново - 25 %

HAMEINUO Боксер куче симпатична прекрасна funy случај покритие за за полнење За Motorola Мото G6 G5 G5S G4 ИГРА ПЛУС ZUK Z2

Залиха
DEN 140.16
DEN 105.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
за мото G5, за мото G4, за мото G4 плус, за мото G4 се игра, за мото G6, за мото G6 плус, за мото G5 ПЛУС, за zuk z2 про, за zuk z2, за МОТО Z2 се ИГРА, за BQ M5, за мото G5S, за мото ПЛУС G5S
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Поврзани производи