1pcs КОЧАН LED Downlights 10w 20w 30w Површината Монтирани dimmable LED Светилки на Таванот Место Светло плоштадот Ротација LED Downlights
Ново - 5 %

1pcs КОЧАН LED Downlights 10w 20w 30w Површината Монтирани dimmable LED Светилки на Таванот Место Светло плоштадот Ротација

Залиха
DEN 672.00
DEN 638.00
Износот:

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. стабилен квалитет трансформатор, краток/над напон/струјна заштита. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Modle : 10w 20w 30w кочан таванот LED вградна светилка Чипови : EPISTAR(Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја : Топло Бела (2800 - 3500 K); Бела =4500-5000k
Кул Бело (5500-6500 K) Влезен Напон : AC85-245 V Светлосен Интензитет : 1w=100lm Зрак Агол : 120 степени Моќ : 10w 20w 30w LED работа температура : -25°C - +65°C Тежина : 300g(light+возач) Долг животен век достигне 100000hrs Одлично прозрачна ефикасност Одобрен : CE/Ro HS 5 години бесплатно replacemen Карактеристики на Производот Модерната led светилки Со ниска потрошувачка на енергија и ниска топлина висок квалитет на led. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални feedack. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени,рбет и така натаму. Хром позлата процес. Купувачите се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Можеме да го прифатиме, Т Т и западен,најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ние ќе работиме да ги реши сите проблеми ќе ви Благодариме за разбирањето!.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. И стоки ќе бидат Означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој , срдечно ве покануваме да leaye позитивни повратни информации за се задоволни со нашите производи и услуги. Покрај купувачот треба да биде resonsible за кој било данок и или должност обвинет од страна на својата земја. се намалува електрична енергија трошоци и до 90% Со лесна инсталација. Враќање и замена политика : 1. користи постоечки приклучок Цврстдржавата и брза за да го вклучите
Апликации Домови и канцелариски осветлување Пејзаж сцена/Место осветлување Архитектонски осветлување Малопродажба, прикажува и изложбени штандови Расположение осветлување/ општи осветлување На театри и места за забава
Плаќање политика : 1. Хонг конг пост Воздух Mail и Хонг Конг пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.(ако сакате да deciare на doods како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка).

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
Silver 10w, white 10w, black 10w, Silver 10w dimmable, white 10w dimmable, black 10w dimmable, Silver 20w, white 20w, black 20w, Silver 20w dimmable, white 20w dimmable, black 20w dimmable, Silver 30w, white 30w, black 30w, Silver 30w dimmable, white 30w dimmable, black 30w dimmable
Примена:
Foyer
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Бренд Име:
BRIDAY
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Моќ Толеранција:
5%
Напон:
90-260V
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
5 години
Број На Модел На:
Кри

Поврзани производи