Homehold машина за шиење делови presser нога 7306-2 (5011-3N) / Патент Нога тесен патент нога 5BB5105
Ново - 31 %

Homehold машина за шиење делови presser нога 7306-2 (5011-3N) / Патент Нога тесен патент нога 5BB5105

Залиха
DEN 47.52
DEN 33.00
Износот:

Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Тесен Snap на Патент Нога Лево и Десно за Babylock, Пејач, Elna, Брат, Bernette, Janome, Kenmore, Pfaff, Викинг, Бела и многу други Домашни Ниска месо тело Машини за Шиење. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Услови
1. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас. Вие треба брзо пеш држачот за да го користите овој нога база на Патент Нога Лево Десно (Кос) #494470-20 Snap На #5011-3 N одговара на голем број Домашни Ниска месо тело Вертикална Игла за Шиење Машини. Исто така се вклопуваат Babylock Модели : BLJY Патување, BLMLR Лирски опис на Производот
Опис на производот, Вклучувајќи Пејач Модели 104, 117, 118, 132, 132 Q, 140, 140 Q, 1019, 1025, 1027, 1105, 1116, 1120, 1130, 1409, 1500, 1507, 1525, 1725, 1730, 1732, 1748, Традиција 2250, 2259, Едноставна 2263, Почит 2273, 2623, 2638, 2639, 2662, 2932, 2950, Едноставна 2263, 3116, 3221, 3223, 3232, 3207, 3214, 3221,3223, Талент 3323 S, 3400, 3810, 3820, 3825, 3962, 30215, 30518, 30920, 4166, Инспирација 4205, 4206, 4210, 4212, 4220, 4228, 6038, Brillance 6180, 6510, 6550, 7256, Стилист 7258, 7312, 7322, 7350, 7360,7380, 7412, Однапред 7422, 7424, 7426, 7436, 7442, Прецизност 7444, 7446, 7462, Доверба 7463, 7464, 7466, 7467, 7468, 7469, 7469 Q, 7470, 8090, Прелудиум 8280, Заоблен 8763, 8770, 8780, 9910, 9920, 9940, 9960, CE-150, CE-250, CE-350, SES1000, SES2000, Квантна L-500 и многу повеќе.ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Група Б : BL1108, BL7800, BLSOG (Ellisimo Злато), BLSO (Ellisimo), BLSOG2 Ellisimo Злато II, БЛГ (Ellegante), BLG2 (Ellegante 2, BLG3 (Ellegante 3), BLL (Ellageo), Група D : BL37, BL3800, BL2000, BL2200, BL2160, BL2300, BL500, Група Г : BLQC (Quilter Избор), BLQC2 (Quilter Изборот 2), BLMY (Мелодија), BLDC (Декоратор Избор), BLDC2 (Декоратор Изборот 2), (Ellure Плус), BL137 A (Софија) и BL137 A2 (Софија). Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас. Дел # : 494470-20, 5011-3 N
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т. Babylock Модели : Група А : РЕСУРСИТЕ (Ellageo), ESG2 (Ellageo 2), ESG3 (Ellageo 3), СОНЦЕТО (Esante), ESE2 (Esante 2), ESL (Ellure), ESP (Espire) и ESN (Бис). Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Група H : BL100 A Амелија, BL22 (Дизајн Про), BL23 (Дизајн Про), (Ана), BL9 Janome (Нов Дом) Машина за Шиење Модели : 3160 QDC, 4618, 4618 QC, 5018, 5024, 5027, 5124, 6019 QC, 6125 QC, 6260 QC, 652, 653, 654, 655, 655 R (150), MC10000, MC10001, MC11000, MC11000 SE, MC3000, MC3500, MC4000, MC4800, MC4800 QC, MC4900 QC, MC5000, MC5200, MC5500, MC5700, MC6000, MC6500 P, MC6600, MC6600 P, MC7000, MC7500, MC7700 QCP, MC8000, MC9000, MC9500, MC9700, ME4014, ME4015, ME4018, ME4123, Меморија 7 (5001), MS2028, MS2522, MS5027 LE, MW3018 LE, MX3123, SD2014, Sew509, Sew521, Sew525 S, Sew625 E, SR2000, SS2015 & SW2018.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Вез
Бренд Име:
OZXHIXU
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови

Поврзани производи