100Pcs Мешани Шарени Пчели Дрво за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Фрижидер Магнет Декорација Занаетите DIY Додатоци
Ново - 60 %

100Pcs Мешани Шарени Пчели Дрво за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Фрижидер Магнет Декорација Занаетите DIY Додатоци

Залиха
DEN 151.20
DEN 60.00
Износот:


Материјал :
Дрво
Големина на :
Appro : 9x13mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1372

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Материјал:
Дрво
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
H1372

Поврзани производи