2018 нов Моден бренд Зима snaker моделот на дијамант beading кашмир волнени џемпер + Плетени топло панталони Одговараат на Два дела wj1755
Ново - 23 %

2018 нов Моден бренд Зима snaker моделот на дијамант beading кашмир волнени џемпер + Плетени топло панталони Одговараат на Два

Залиха
DEN 2405.76
DEN 1852.00
Износот:


информации за производот
ГОЛЕМИНА на врвот
/Должина Биста Рамо Ракав половината Хип cm cm cm cm cm cm S 60 90 41 60 66 92 М 61 98 43 61 70 96 L 106 62 45 62 74 102 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Забелешка
ова има многу, многу бои
тоа е кашмир волнени поврзана одговара
ако ви се допаѓа
можете да ми кажете /
Ние може да продаде еден врвен џемпер или панталони
или костуми .
само од себе
најдобри желби.
овие панталони
толку многу бои .
можете да изберете боја со себе
само кажи ми е ок .
Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес. Во овој процес, прашања за начинот на услуги и производи, нашата компанија ќе биде најдобро за вас да се реши. Менаџер Ванг

Декларираните карактеристики

боја:
боја 2 панталони, боја 4 панталони, боја 7 панталони
Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ева слобода
Шаблон Тип:
Цртан филм
Декорација:
Вез,Beading,Џебови,Бисери
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Кашмир,Волна
Јака:
О Деколте
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Ткаенини:
сплетам

Поврзани производи