6 компјутери 36mm 2835 8 SMD LED Автомобил Авто Festoon Купола Внатрешни работи Мапа Светла Сијалица Читање Светилка за DC 12V Бела

6 компјутери 36mm 2835 8 SMD LED Автомобил Авто Festoon Купола Внатрешни работи Мапа Светла Сијалица Читање Светилка за DC 12V

Залиха
DEN 236.16
Износот:


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот
Лесно да се инсталира, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации :
Боја : Бела
Напон : DC 12 V
W : W 1.5
LED Количина : 8-2835 SMD По Сијалица
Големина : 35 MM*12.5 MM
Ве молиме да флип на сијалицата хоризонтално ако не светне за да одговара на (+) и (-) поларитетот.
Пакет Се Вклучени :
6 36mm x 8 SMD LED Купола Festoon Светлина

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
Siweex
Wattage:
1.5w
Објектот Тежина:
5g
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Име На Модел:
4 парчиња/пакет 36mm 2835 8 SMD LED Автомобил Авто Festoon Купола Внатрешни работи Мапата Lig
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Напон:
12V
боја:
Бела
Големина на:
36mm*12mm
Автомобил Модел:
36MM Festoon

Поврзани производи