Автомобил Компас Висока прецизност Inclinometer Агол Авто Падина Метар Ниво Вграден LED Автомобил Возило Declinometer Тебе
Ново - 19 %

Автомобил Компас Висока прецизност Inclinometer Агол Авто Падина Метар Ниво Вграден LED Автомобил Возило Declinometer Тебе

Залиха
DEN 871.20
DEN 706.00
Износот:

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Accessoriescome со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact ни јас
mmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на половина. Научете условите на патот, зголемување на безбедноста на сообраќајот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ергономски дизајн, прилагодлив агол на гледање, парична казна изработка.
Спецификација : Материјал : ABS+ПММА Големина : Како слика покажуваат Точност : ± 2 °
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Посветена Патека Инструмент
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
1.
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вграден LED светла. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите додатоци componentsand
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона. Нарачки processedtimely по thepayment верификација. Мора да се tellus што дефектот е и
ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Тоа може точно да покаже точната степен спуст, тешка. Практична и издржлива. Детали може да се лоцира агол на наклон на лево или десно. 12 месеци Производителот limited Warranty за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета користи
и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Прилагодливи стојат можат да бидат инсталирани во било која позиција, онолку долго колку што може да се задржи рамнотежата.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
sikeo
Главен Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
133g

Поврзани производи