19.5 CM Јапонски секси аниме слика супер sonico Дора девојка калуѓерката фустан вер акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња
Ново - 15 %

19.5 CM Јапонски секси аниме слика супер sonico Дора девојка калуѓерката фустан вер акција фигура изборот на модел на играчки

Залиха
DEN 693.60
DEN 589.00
Износот:


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
19.5 CM Јапонски секси аниме слика супер sonico Дора девојка калуѓерката фустан вер акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња
Материјал : пвц
Пакет :
1set/1pcs

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
dalok hakid
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии:
19.5 cm
Големина:
19.5CM

Поврзани производи