10m Лепило Памук Bionic Лента Отворено Пешачење Кампување Лов Водоотпорен Кавер-Маскирна Лента
Ново - 20 %

10m Лепило Памук Bionic Лента Отворено Пешачење Кампување Лов Водоотпорен Кавер-Маскирна Лента

Залиха
DEN 371.04
DEN 297.00
Износот:


Карактеристики : Изградени од страна на не-ткаенини Поправат нешто со овој сестран Кавер-селотејп Голем 5cm широка Лента Поправка на вашиот BDU, расипаниот, скршени маг, скршени чевли.
Карактеристики : Материјал : Маскирна Ткаенина Тежина : 120g Боја : ACU, Deadwood Bionic, Лист Bionic, Црно-Бел Кавер -, Woodland Кавер -, Песок, OD, германски Место,КП Должина : 10 метри Широк : 5cm
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Под нормален случај : може да се доставуваат до повеќето земја во 16 и 35 дена
Во посебен случај : како Празник&Remote Област,може да биде донесено во 35 до 60 дена
Следење на Веб-страница : http : //intmail.11185.cn/
Напомена : може да се следи само во Кина копното,ако сакате следење на информации сите на патот ве молиме изберете
на Ali Express Стандард Превозот или e Packet
Ali Express Saver Превозот
15 до 20 дена deliever да Русија,20 до 25 дена deliever да Шпанија,во некој посебен случај може да биде подолг,може да се следи по целиот пат
Ali Express Стандард За Испорака
16 и 35 дена deliever за повеќето земја,во некој посебен случај може да биде подолг,може да се следи по целиот пат
Ние прифаќаме враќање или надоместок само во три ситуации следете ги
пакет unreceived над 60 дена(Бразил над 90 дена) или пакет доби оштетени
пакет краток испраќаат или примаат погрешни производи
квалитетот на производот проблем
* * * Ако купувачот се уште сакаат производи ние, исто така може да ја прифати

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DONGKER
Број На Модел На:
кавер-лента водоотпорен
Модел:
маскирна лента
Тип:
Лов Пиштол Додатоци
Должина:
10 meters
Широк:
5cm
Функција:
Водоотпорен ; Издржлив ; Стелт ; Еластични

Поврзани производи