40-80см Симпатична Симулација Риба Кадифен Играчки Полнети Животни Риба Пастрмка Играчки, Кукли Деца-детски Креативен Смешно Мека Перница Партија Подароци
Ново - 0 %

40-80см Симпатична Симулација Риба Кадифен Играчки Полнети Животни Риба Пастрмка Играчки, Кукли Деца-детски Креативен Смешно

Залиха
DEN 302.40
DEN 302.00
Износот:


40-80см Симпатична Симулација Риба Кадифен Играчки Полнети Животни Риба Пастрмка Играчки, Кукли Деца Деца Играчки Смешно Мека Перница Партија Подароци Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук Големина : 40/60/80см Пакет : 1 парче во една opp вреќа.

Декларираните карактеристики

Висина:
40cm, 60cm, 80см
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Риба
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MIAOOWA
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
01
Форма:
Риба
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, Модел, DIY

Поврзани производи