За Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML USB Полнач за Полнење Одбор Клупа Port Конектор Флекс Кабел Замена
Ново - 30 %

За Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML USB Полнач за Полнење Одбор Клупа Port Конектор Флекс Кабел Замена

Залиха
DEN 141.12
DEN 99.00
Износот:


За Asus Zen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML USB Полнач за Полнење Одбор Клупа Port Конектор Флекс Кабел Замена
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Како на сликата покажува
Компатибилен со : За Asus Zen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML
Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи дел.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1,препорачливо е да се купувачот на професионални одржување инженер да го замени овој дел, и тест на функцијата на дел пред замена на тоа, ние не ќе се одговорни било погрешни или оштетени откако собранието го вклучите или лепак во вашите уреди.
Пакет Се Вклучени :
1x Полнење Порта Flex Кабел

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
blb4176wcb80329
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Zerosky
Компатибилен Бренд:
за Asus
Компатибилен:
За ASUS Zenfone 2 ZE550ML ZE551ML

Поврзани производи