OurWarm Хартија Бонбони Кутија за Еднорог Партија Рингишпил Хартија Подарок Кутија Роденден Украси за Деца Свадба Фаворизира и Подароци 2018
Ново - 30 %

OurWarm Хартија Бонбони Кутија за Еднорог Партија Рингишпил Хартија Подарок Кутија Роденден Украси за Деца Свадба Фаворизира

Залиха
DEN 863.52
DEN 604.00
Износот:

Пакување листа : 1 Сет Вклучуваат 8 Корист Кутии со 8 Рингишпил Еднорог 1 Шарени Крошна 1 Крошна Стојат 1 Појавување на Лента да се Врзуваат Околу Рингишпил Боја : Pnk и Сина Големина : целиот рингишпил стои околу 12" висока и околу 10 1/2" во дијаметар. Секоја "парче" е околу 7 3/4" високи со рингишпил коњ и 2 3/4" без рингишпил коњ. Материјал : Хартија за табла Примена : На услуги може да се земе директно од вашиот централен.тоа е совршен за партијата табела декорација, десерт tabel. Без оглед на она што ќе го користат ова за, тоа е сигурен за да ги импресионираат!

Декларираните карактеристики

Шема:
Шарени,Животно,Ѕвезда
is_customized:
No
Повод:
Свадба,Нова Година,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Број На Модел На:
1BOX-XZ
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ourwarm
Број на Компјутери:
8 Корист Кутии со 8 Рингишпил Еднорог

Поврзани производи