Huawei P20 Лајт Случај Покрие Shockproof Карбонски Влакна Браник Солиден TPU Silcone Заштитник Случај Покритие За Huawei P20 Лајт

Huawei P20 Лајт Случај Покрие Shockproof Карбонски Влакна Браник Солиден TPU Silcone Заштитник Случај Покритие За Huawei P20

Залиха
DEN 143.52
Износот:


Huawei P20 Лајт Случај Покрие Shockproof Карбонски Влакна Браник Солиден TPU Silcone Заштитник Случај Покритие За Huawei P20 Лајт
Frist цел! Frist испрати!
Ајде! Пријатели!
Опис :
* Овозможува сите околу заштита од гребнатини, удари, прашина и други случајно оштетување
* Држи вашиот уред во безбеден начин .
* Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој кожата случај.
* Предметот е дизајниран да enhanced грчевито држејќи се на телефон правејќи се дека телефонот не е лесно да се испушти.
* Лесен пристап до сите копчиња,контроли и пристаништа.
Пакет : 1* На Случај За Huawei P20 Лајт
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молиме :
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Внимание Ве Молам!
(Читање внимателно пред да нарачате)
На следење на број може да се следи во Кина, но не може да се следи надвор од Кина за мали цел( цел цена ≤ $6.99), предизвика тоа ќе се зголеми вашето купување цена, ние само се обидуваме да понуди најдобра цена за вас. Се надевам дека ќе можат да го разберат!
1.Всушност,брзината на примање немаше ништо да се направи со следење на број
2.По 50 денови(руската Федерација 60days),ако сеуште не може да ја прими стоката, контактирајте со нас навремено и ние ќе рефундирање на или препратете.
3. Ве молиме не го отворите спорови во рамките на 50 дена(руската Федерација 60days) , ако имате било какви прашања pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас ,ви благодариме !
Имаме повеќе други додатоци за овој телефон. Ве молиме да пребарувате во нашата продавница. Ви благодариме!
Aliexpress не може поддршка на paypal,ќе може да ги користат кредитните картички и банкарски трансфер да се направи исплата.
Овде е линкот на aliexpress начин на плаќање
Ако имате било прашање ве молиме да се Чувствуваат Слободни Да ме контактирате .
Ви благодариме за вашето разбирање & ви Благодариме за шопинг.

Декларираните карактеристики

дизајн:
бизнис
Големина:
Shockproof Case For Huawei P20 Lite
Функција:
Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Анти-fingerpring
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
hacrin

Поврзани производи