Случај Мека TPU За Huawei Колега 10 Лајт Случај Силиконска Кожа За Huawei G10 Нова 2i Задниот Поклопец Случај Maimang 6 Чест 9i Телефон Кеси
Ново - 10 %

Случај Мека TPU За Huawei Колега 10 Лајт Случај Силиконска Кожа За Huawei G10 Нова 2i Задниот Поклопец Случај Maimang 6 Чест

Залиха
DEN 60.96
DEN 55.00
Износот:

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",
"Ali Express Saver Превозот",
"Yanwen Економски Воздух Mail ",
"Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)
НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина. АКО ви треба целосна следење ,ве молиме изберете " Ali Express Стандард за Испорака "," Ali Express Saver
Превозот ""SF e Parcel "" Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење.
2. Ако вашиот потврда дојде време , се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Руски пријатели се обрне внимание ве молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме(вклучува 3 делови барем) во ред, во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја. ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
Други Телефон Случаи за Huawei Модели Случај Мека TPU За Huawei Колега 10 Лајт Случај Силиконска Кожа За Huawei G10 Нова 2i Задниот Поклопец Случај Maimang 6 Чест 9i Телефон Кеси Производи Опис

Декларираните карактеристики

Материјал:
Мате 10 Лајт, Чест 9i, Нова 2i, G10, Maimang 6
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Обична,Егзотични
Бренд Име:
RIVAS
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Луксузна TPU Силикони Имитација на Кожа Телефон Случаи
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.9 inch Mobile Phone Skin Case Cover Cell Phone Bags Bumper Shells
Мало Пакет:
Yes
Стил:
Мода / Луксузни / Business / Шарени
Материјал:
стп кожа tpu силикони случај
Дизајни:
анти-удар меки силиконски имитација стп кожа назад случај
Функции:
Анти-удар Нечистотија-отпорен на
боја:
Кралска Сина, Црвена, Црна
Функција:
За Huawei Чест 9i (Индија) случај
функција 1:
За Huawei Нова 2i (Малезија) случај
Карактеристика 2:
За Huawei Maimang 6 (Кина) случај
функција 3:
За huawei G10 случај
карактеристика 4:
За huawei Колега 10 Лајт случај

Поврзани производи