Топла Продажба Градина Зелени Најлон Пергола Пребивање Поддршка Качување Грав Растенијата Мрежи Расте Ограда YJ41
Ново - 21 %

Топла Продажба Градина Зелени Најлон Пергола Пребивање Поддршка Качување Грав Растенијата Мрежи Расте Ограда YJ41

Залиха
DEN 84.96
DEN 67.00
Износот:


Карактеристики : Најлон материјал, мека и доволно силни за поддршка на тешки култури и лесно да се справи со растенија четири агол може да бидат фиксни и лесно да го инсталирате, удобен, за повеќе употреби и да се рециклира нето дава циркулацијата на воздух и сончева светлина, ја подобрува штетници и контрола на болести Идеален за качување на растенијата, vining зеленчук, овошје и цвеќиња, како што се вино, грозје за вино, honeysuckle,краставица лоза и повеќе Спецификации : Боја : Зелена Материјали : Најлон Големина : 0.9 x 1.8 m/35.43" x 70.87" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Качување Нето

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
448B123
Тип:
Сенка Додатоци
Материјал:
Најлон
Големина:

Поврзани производи