tnlnzhyn 2018 Пролет Лето Жените Chiffon Широк нога Панталони Лабава Широк нога Панталони Долги Панталони дами Плус Големина Здолништа Панталони Y995
Ново - 49 %

tnlnzhyn 2018 Пролет Лето Жените Chiffon Широк нога Панталони Лабава Широк нога Панталони Долги Панталони дами Плус Големина

Залиха
DEN 1007.04
DEN 514.00
Износот:


tnlnzhyn 2018 Пролет Лето Жените Chiffon Широк нога Панталони Лабава Широк нога Панталони Долги Панталони дами Плус Големина Здолништа Панталони Y995
М големина погодни за 40-50kg
L големина погодни за 50-60kg
XL големина погодни за 60-70kg
XXL големина погодни за 70-80kg
XXXL големина погодни за 80-90kg
XXXXL големина погодни за 90-100kg
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
TNLNZHYN
Број На Модел На:
Жените Chiffon Широк Нога Панталони
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Должина:
Calf-Length Pants
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Објектот нема:
Y995

Поврзани производи