Ултра Тенок Магнетен Автомобил носителот Случаи за Huawei P20 Про P20 Лајт Тенки и Дебели Покритие За Huawei P20 / P20 Плус Coque КОМПЈУТЕР Назад Школка
Ново - 8 %

Ултра Тенок Магнетен Автомобил носителот Случаи за Huawei P20 Про P20 Лајт Тенки и Дебели Покритие За Huawei P20 / P20 Плус

Залиха
DEN 191.52
DEN 176.00
Износот:

FM.HGQ е професионална продавачот на Aliexpress, ние се посвети за да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга и голема производи. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, само контактирајте со нашата служба за корисници тим, ние ќе бидеме секогаш тука за вас! Ви благодариме!
Продажба На Точки>> 1.Бренд : FM.HGQ 2.Тема : Магнетни Автомобил Телефон Случај+Тешко PC 360 Заштитна 3.Функција : Адсорпција+Shockproof+Anti-Капка+Мазна На Допир 4.Стил : Луксузни Бизнис Обичен Модерните Луѓе Мажи Жени Мобилен Телефон Додатоци 5.Тоа може да бидат привлечени кон магнетни автомобил планината носител (на пр автомобил планината не е вклучена), без комплексни чекорите за инсталација, директна адсорпција. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме! - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо!

Декларираните карактеристики

Материјал:
За Huawei P20, За Huawei P20 Про, За Huawei P20 Лајт, За Huawei P20 Плус
Карактеристики:
PC+ Вграден Магнетен Вшмукување Железо Лист+Ултра Тенок
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
FM.HGQ
Големина:
For Huawei P20 / P20 Pro(P20 Plus) / P20 Lite
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Материјал:
PC

Поврзани производи