100pcs 125mm/5 Орбита Пескарење Полирање Лист Sandpaper Тркалезна Форма Сандер Дискови Мешани 60/80/100/120/240 Ронки полски Подлога

100pcs 125mm/5 Орбита Пескарење Полирање Лист Sandpaper Тркалезна Форма Сандер Дискови Мешани 60/80/100/120/240 Ронки полски

Залиха
DEN 1415.52
Износот:


Функција :
Издржлива и ефикасна мелење, лесен за употреба.
Широко се користат за брусење и полирање вештачки камен, мебел и дрво производи, метали, автомобили и полирање се држиме плоча и слично.
Спецификација :
Облик : Тркалезна
Дијаметар : 5" (125mm)
Прашина Дупки : 8
Материјал : Алумина
Жито : 60, 80, 100,120, 240
Крај : Завршна Површина - Полу Отворен Грб
Прашина Екстракција : Да
Дебелина : 0.8 mm/0.03"
Количина : 100pcs Мешани Пакет
Ронки Опсег : Многу Крупни - Крупни - Среден Ред - Многу Фини
Пакувани се вклучени :
20pcs 60 Ронки
20pcs 80 Ронки
20pcs 100 Ронки
20pcs 120 Ронки
20pcs 240 Ронки

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
doersupp
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
NO
is_customized:
Yes
Тип:
пескарење на тапан

Поврзани производи