Моден Жените Дами Исклучување Рамо Лето Лабава Секојдневен Долг Ракав Памук Маица, Блуза Блузи Црна, Сива Одблесокот Ракав Блузи
Ново - 15 %

Моден Жените Дами Исклучување Рамо Лето Лабава Секојдневен Долг Ракав Памук Маица, Блуза Блузи Црна, Сива Одблесокот Ракав Блузи

Залиха
DEN 401.28
DEN 341.00
Износот:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Боја : како на сликата
Стил : Мода Долг Ракав блузи
Големина : S/M/L
Велика БРИТАНИЈА Големина на : 6-8/10/12
ЕУ Големина : 34/36/38
НИ Големина : 4/6/8 Забелешка :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она што Ќе Добиете за : 1 компјутер
1.Ние прифаќа Pay Pal само.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.
3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
1.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
2.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден од денот кога го примиле исплата.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори;
4.Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид :
а.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Бренд Име:
Meihuida
Стил:
Повик
Број На Модел На:
жените блуза
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот

Поврзани производи