Фокс се Смешка 12pcs 25мм Шарени 2BA Професионални Стрела Мека Совет За Мека Совет Пикадо И Електронски Пикадо Совет Со Добар Квалитет
Ново - 22 %

Фокс се Смешка 12pcs 25мм Шарени 2BA Професионални Стрела Мека Совет За Мека Совет Пикадо И Електронски Пикадо Совет Со Добар

Залиха
DEN 60.48
DEN 47.00
Износот:


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет, издржливи.
Спецификации :
Materal : PME
Должина : 25mm
Големина : 2 BA, погодни за повеќето газирани пикадо и електрични пикадо
Пакетот вклучува :
12 x Стрела мека совети

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Фокс Се Смешка
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
CSCB-12-1
is_customized:
Yes
Тип:
Пикадо Мека Совети
Количина:
12pcs
Должина:
25mm
Совет Тип:
2ba

Поврзани производи