220V Домаќинство Вода Distiller 4L Капацитет 750W Нерѓосувачки Челик Вода Дестилација на Машина со Стаклена Тегла за Дома Болница Лабораторија
Ново - 25 %

220V Домаќинство Вода Distiller 4L Капацитет 750W Нерѓосувачки Челик Вода Дестилација на Машина со Стаклена Тегла за Дома Болница

Залиха
DEN 8880.00
DEN 6660.00
Износот:


Карактеристики : од не ' Рѓосувачки Челик Вода Distiller Машина за Дома Болница Лабораторија за Статистика, Лесен за ракување, без инсталација потребни, Произведува вода од најбезбедните и најчистите состојба, Лесна круг во облик на надворешноста, Трајни, но, сепак, лесен и доволно компактен за да се патува со, Ефикасно ги отстранува повеќето допрете вода, нечистотии, шише за Вода вклучени. Спецификации : Номинална напон : 220 V Номинална фреквенција : 50 HZ Моќ оценка : 750 W Волумен : 4 L Степен на испарување : 1 L/H Над-температура безбедно : отсечени на температура од 160°C.
Пакет вклучувајќи : 1x Distiller 1x шише за Вода 1x Празнење капа 1x Шише капаче 1x Главната моќ жица 1 x Јаглероден филтер 1x руски и англиски јазик Упатството за тоа Како да го користите : ве Молиме погледнете го упатството пред употреба

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
орална irrigator
Тип:
Додатоци
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
AZDENT BSC-WD53
Извор На Енергија:
Батерија
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
AZDENT
Тип:
вода distiller
Тежина:
about 7KG
Функција:
Директна Пијат
Моќност (W):
750W
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
SKU:
1160500212
Напон (V):
220
Количеството на вода принос:
НА 1,1 L/H
Вода Принос(Литар/Минута):
1.0

Поврзани производи