Случај за Cubot X18 Плус Capa 4G 5.99 Екран Видиме Случај Мек Силикон Задниот Поклопец Cubot X18 Плус Coque Funda со Landyard
Ново - 10 %

Случај за Cubot X18 Плус Capa 4G 5.99 Екран Видиме Случај Мек Силикон Задниот Поклопец Cubot X18 Плус Coque Funda со Landyard

Залиха
DEN 90.72
DEN 82.00
Износот:

Случај за Cubot X18 Плус Capa 4 G 5.99" Екран Видиме Случај Мек Силикон Задниот Поклопец Cubot X18 Плус Coque Funda со Landyard
Referenece Пакет :

Декларираните карактеристики

Материјал:
силикон
Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Обична
Големина:
5.99''
Карактеристики:
Меки Силиконски Телефон Случај
Компатибилен Бренд:
Cubot
За:
за Cubot X18 Плус
Материјал:
TPU
За 1:
Cubot X18 Плус Capa
За 2:
Cubot X18 Плус Funda
за 3:
Cubot X18 Плус 4G
за 4:
Cubot X18 Плус Видиме
За 5:
cubot x18 плус случај
за 6:
Cubot X18 Плус Маска

Поврзани производи