Miracille Цртан Филм Зајакот Печатени Круг Тепих За Дневна Соба Компјутер Стол Област Килим Деца Да Си Играат Шатор Кат Мат Cloakroom Килим
Ново - 32 %

Miracille Цртан Филм Зајакот Печатени Круг Тепих За Дневна Соба Компјутер Стол Област Килим Деца Да Си Играат Шатор Кат Мат

Залиха
DEN 623.52
DEN 424.00
Износот:


Miracille Цртан Филм Зајакот Печатени Круг Тепих За Дневна Соба Компјутер Стол Област Килим Деца Да Си Играат Шатор Кат Мат Cloakroom Килим
Точка Име : Печатени Круг Тепих
Димензии : Дијаметар 60cm/Дијаметар 80см/Дијаметар 100cm/Дијаметар 120cm прибл.
Материјал : 100% Полиестер + Anti-се лизга Гумени
Стил : Цртан филм Зајакот Како слика се прикажани
Дебелина : 1.0 cm
Карактер : Силната апсорпција на вода, не лебдат косата,Не се лизга дизајн,Дише
Употреба : трпезарија, ходникот, дневната соба, конференциска сала, влез во салата, студија соба, бањата, салата, спална соба, кујна .
Пакет се вклучени :
1 PC Круг Тепих
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата .
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Ако сакате да го одредите за испорака метод , ве молиме да обрнете превозот цена . Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !
Ако вашата нарачка вредност надминува US $200 , ќе им понуди бесплатни DHL ,Fedex или Aramex било брза испорака на услугата .
Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата , вода demage и така натаму . Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1) E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2)Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали
Step3)се Врати ставки за да ни со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш . Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас, Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди beest услуга .
Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или e-mail за нас ; Наша работа распоред :
Единица Држави : ЧАСОТ6 : 00~НА3 : 00
Руската Федерација AM5 : 00~PM2 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА AM1 : 00~AM10 : 00
Германија /Frence/ Шпанија AM2 : 00~AM10 : 00
Бразил PM10 : 00~НА7 : 00
Австралија AM12 : 00~PM8 : 00
3. Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд

Декларираните карактеристики

Големина:
60cm diameter, 80cm diameter, 100cm diameter, 120cm diameter
Начини на Продажба:
1pcs
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
Декорација Стил:
Модерна
Обликот:
Круг
Употреба:
Дома,Спална Соба,Hotel,Украсни
Бренд Име:
Miracille
Стил:
Модерна
Место:
Салон
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
HTRM001
Шаблон Тип:
Цртан филм
дизајн:
цртан филм зајакот

Поврзани производи