Лето ПВЦ Пластика Сонцето Стакло Капи Жените Големи Гребенот Бонбони Секојдневен Windproof Капи За Велосипедизам УВ Заштита Сончање Капи
Ново - 19 %

Лето ПВЦ Пластика Сонцето Стакло Капи Жените Големи Гребенот Бонбони Секојдневен Windproof Капи За Велосипедизам УВ Заштита

Залиха
DEN 170.40
DEN 138.00
Износот:


Име : Лето ПВЦ Пластика Сонцето Стакло Капи Жените Големи Гребенот Бонбони Секојдневен Windproof Капи За Велосипедизам
Материјал : ПВЦ
Главата Големина : возрасни големина : ( 53 -59 см )
Боја : ЦРВЕНА ,СИНА ,ЦРВЕНА ,РОЗОВА ,ЖОЛТА
Сезона : Пролет & Лето .

Декларираните карактеристики

Големина:
Adult size
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
benoohia
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс

Поврзани производи