Нови Пристигне Силикони Чипка Мат За Остварување На Високи Потпетици Фондан Sugarcraft Торта Декорирање Мувла Торта Алатка
Ново - 35 %

Нови Пристигне Силикони Чипка Мат За Остварување На Високи Потпетици Фондан Sugarcraft Торта Декорирање Мувла Торта Алатка

Залиха
DEN 779.52
DEN 507.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
BLM-33
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
боја:
Розова или Случаен
Материјал:
храна одделение силиконски
Големина:
260*151*5mm
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, јасна шема
Пакет:
ПП Торба во Плик
Примена:
Хотели,бели печива,Колачи училиште,итн
Тежина:
165g
Торта Алатка Тип:
Силиконски Украсување Чипка Мат
Употреба:
Декорирање Торта,Cupcake,Колачиња

Поврзани производи