9pcs Планети DIY Ѕид Налепница ПВЦ Водоотпорен Прозрачна Планета Светат Во Темница Ѕид Налепници Детска Соба Оркестарот
Ново - 34 %

9pcs Планети DIY Ѕид Налепница ПВЦ Водоотпорен Прозрачна Планета Светат Во Темница Ѕид Налепници Детска Соба Оркестарот

Залиха
DEN 822.24
DEN 543.00
Износот:


9pcs X Планети Налепница
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.72 во;
Меркур : 10 X 10 cm/3. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.81 во
Производ Големина :
Сонцето, Сатурн : 30 X 30 cm/11. Овој производ треба да се апсорбира светлина во нормален бел ден пред тоа може да емитираат флуоресценција во темнина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).94 во
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На производи се погодни за непречено медиум, како што се стакло, метал, прашина на ѕидовите, итн. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси.02 во;
Уран, Нептун : 20 X 20 см/7. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.87 во;
Земја : 17 Х 17 cm/6.69 во;
Венера, Марс : 12 X 12 cm/4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress., не се однесува на ткаенина површина, солиден, многу слоеви на прав ѕид.81 во;
Јупитер : 28 X 28 см/11.
9pcs Планети Прозрачна Флуоресцентни Ѕид Налепници Водоотпорен DIY Детска Соба Позадина Decal Подароци Оркестарот
Спецификации :
Материјал : Увезени заштита на животната средина водоотпорен ПВЦ
Пакување големина : 30 X 30cm/11. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GUIGUIHU
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Апстракт
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
-

Поврзани производи