Dropshipping Гроздобер Дома Декор индијанци Индискиот Девојка Пердув Постер Апстракт Уметност Печати Платно Слика за Соба Ѕид Уметност
Ново - 22 %

Dropshipping Гроздобер Дома Декор индијанци Индискиот Девојка Пердув Постер Апстракт Уметност Печати Платно Слика за Соба Ѕид

Залиха
DEN 768.00
DEN 599.00
Износот:

Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата.EMS : 5 до 10 дена
3.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот.modname=ckeditor постер дијамант сликарство Dropshipping Прилагодено трговија на Големо Dropshipping Гроздобер Дома Декор индијанци Индискиот Девојка Пердув Постер Апстракт Уметност Печати Платно Слика за Соба Ѕид Уметност КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
За нашата компанија
Вашиот едно платно печатење решение! Квалитетот е нашиот спас
Платно печатење на Големо & Dropshipping од Кина, доколку сте заинтересирани, ве молиме оставете порака.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2. За клиенти кои ни даде пет ѕвездички повратни информации , ние ќе даде најдобра цена за следниот шопинг.
Големина
35x50cmx3, 40x60cmx3, 50x70cmx3, може да се рачно насликани, custom size, ве молиме да ни даде порака
Превозот
Сите превозот ќе се врши во 48 часа
Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за се што доаѓа. Испорака : 1.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно .
Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори .
Боја
Многу Добра и Живописни. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Кина Пост Воздух
Колет : Ние испрати со врамени (над 2 кг)во светот само со кина пост воздух парцела,тоа трае 15-35 дена до дестинацијата. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот.
Најдобри Giclee Печатење & Евтини Фабрика Цена
Ние сме професионални платно отпечатоци производителот, биле ангажирање во платно печатење со повеќе од 6 години. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас .
Продавачот Забелешка : 1. Ви благодариме! 3.
Целта ни е да им обезбеди на клиентите највисок квалитет на платно печатење на повеќето атрактивна цена.
поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
35x50cm, 40x60cm, 50x70cm
боја:
Без Рамка, Рамка
Бренд Име:
чиста уметност простор
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Портрет
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Американски Стил
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Постер на ѕид оркестарот капка превозот дома декорација
Обликот:
Нередовните
оригиналниот:
No

Поврзани производи