Претерани природни камења мушка долго tassel обетки 2018 Нови бохемски brincos bijoux Кристал dangle капка обетки жените накит
Ново - 0 %

Претерани природни камења мушка долго tassel обетки 2018 Нови бохемски brincos bijoux Кристал dangle капка обетки жените накит

Залиха
DEN 93.12
DEN 93.00
Износот:


Здраво,драги клиент!Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1. Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги. 2.Не vaild следење на број кога цел е помалку од $5 ,бавно и untracked;за нарачки над $5 ,брод со vaild следење на број, e Packet е слободен за НАС. 3. Руските купувачи да го користите целосното име ,право претставуваат код.Инаку испорака ќе пропадне. 4.Ако има нешто во ред со цел,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации,јас сум подготвен да им помогне на вас,однапред ви благодариме.
Претерани природни камења бисери долго tassel обетки 2018 Нови бохемски brincos bijoux Кристал dangle капка обетки женска накит
Топло Прашува : Слика на екранот се должи на компјутер или мобилен телефон резолуција на екранот и пиксели додека ќе има некои разлики,тоа е нормален феномен ! И ве Молам дозволете 0.5-1 CM разлики поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E020951
Пол:
Жените
Бренд Име:
EXYNLON
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Стил:
Чешка
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
обетки за жени:
tassel earring,модни накит earings,aoedej долги обетки,
долго tassel обетки:
earing,earings boho,обетки кристал
tassel обетки за жени:
earing гроздобер,alarme авто
далечинскиот клуч рено, bmw копче школка:
Трговија на големо pke alarme де carro
hyundai копче:
лустерот мода обетки
јаглен кристали,лустерот обетки :
промена earring,brincos,капка обетки,обетки долго
лустерот обетки кристал:
доведе елемент,lcd накит
дрвото earings,кутија за накит,обетки орга:
lc ѓердан,lcd срце,lcd пријатели
earring кутија,earring дрво,earring носителот:
lcd ѓердан,lcd телевизор купување,доведе кристал слон
earing багажник,earring багажник,обетки кутии:
пасивни keyless entry,appliquation strass,bijoux terner,tassel

Поврзани производи