Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Лето Backless Tulle Флорални Долг Фустан Принцеза Партија Венчаница Деца Домот Gown Формално Фустани
Ново - 29 %

Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Лето Backless Tulle Флорални Долг Фустан Принцеза Партија Венчаница Деца Домот Gown Формално

Залиха
DEN 476.16
DEN 338.00
Износот:


Најновите Модата Бебе Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина На Табелата :

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Симпатична
Силуета:
Бал
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
pudcoco

Поврзани производи