SUNSLL Златна Боја Бакар Multicolor Кубни Циркони Трендовски Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos
Ново - 20 %

SUNSLL Златна Боја Бакар Multicolor Кубни Циркони Трендовски Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos

Залиха
DEN 403.68
DEN 323.00
Износот:

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки/ Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони/ Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Злато Позлатен (18 К) Циркон Боја : Виолетова, Црна, Жолта, Сина,Бела На Платина Боја Линк :

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Жолта
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XXED-43
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SUNSLL
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
1.5*0.5 cm

Поврзани производи