10Pcs MingLiu Орален Помалку Масло Кондоми Овошен Вкус Латекс Condones Пенисот Ракав Удар Работа Preservativo Контрацепција и Безбеден Секс Алатки
Ново - 15 %

10Pcs MingLiu Орален Помалку Масло Кондоми Овошен Вкус Латекс Condones Пенисот Ракав Удар Работа Preservativo Контрацепција

Залиха
DEN 95.52
DEN 81.00
Износот:


Карактеристики :
1. Цреша вкус, помалку лубрикант масло, погодна за двете на нормален секс и орален секс.
2. Изработени од природен латекс да помогне да се намали ризикот, супер тенок и јак.
3. Свилен мазна премиум лубрикант за удобност и чувствителност.
4. Лесно на обликот прави кондоми полесно да се стави на и поудобно да се носат.
5. Специјален дизајн ви донесе вистински се чувствуваат искуство.
Опис :
1. Кондомите се ефикасен метод на контрола на раѓањето, ако се користи со внимание.
2. Електронски се тестираат за да се гарантира сигурна заштита против контрацепција.
3. Ефикасно спречување на ХИВ/СИДА и други сексуално преносливи болести.
Спецификации :
1. Должина : Поголема од 170mm
2. Дијаметар околу 33mm
3. Боја : транспарентна
4. Потврдата за регистрација : Шангај прехрамбената и Лекарската Администрација Машини 2014 Година, Бр 2660351st
5. Производство лиценца број : Шангај прехрамбената и Лекарската Администрација машини за производство на лиценца Бр. 20041105
Пакет се вклучени :
10 компјутери Кондоми
Забелешки :
1. Содржината или белешки на табуа се што е наведено во инструкциите.
2. Ве молиме прочитајте производот упатството внимателно пред купување или користење под водство на медицинскиот персонал.
3. Со цел да се обезбеди приватноста на корисниците е заштитена, овој производ е преземени строги пакување и доверливи испорака мерки.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ЛИК
Кондом дебелина:
Нормално
Број На Модел На:
орален секс кондоми секс алатки за мажи
Големина:
10 pcs/box
Материјал:
природен Латекс
Мирис:
Овошен Вкус
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Кондомите
Ширина:
52mm
Вкус:
Цреша вкус
Кондом дебелина:
0.06 mm
Fearture 1:
Помалку масло орален condones kondoms побезбедно алатки за машки
Fearture 2:
Природен латекс гума кондоми овошје вкус побезбеден секс производи
Fearture 3:
Растворливи во вода за подмачкување, лесен за чистење

Поврзани производи