За iPhone 7 7Plus 6 6S 6Plus 8 8PLUS X SAMSUNG Muslimah Niqab се Зголеми Флорални Мода Девојка Мека Јасно Телефон Случај Покрие Fundas Coque
Ново - 20 %

За iPhone 7 7Plus 6 6S 6Plus 8 8PLUS X SAMSUNG Muslimah Niqab се Зголеми Флорални Мода Девојка Мека Јасно Телефон Случај Покрие

Залиха
DEN 95.52
DEN 76.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
TOMOCOMO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Симпатична
Големина:
For Apple Galaxy J5 S8 plus A5 2015 2016 2017 S6 S7 edge 4.7 5.5

Поврзани производи