50pcs 10 инчен Multicolor Првата Света Причест Балони, Мојата прва Света причест партија декорација,Латекс Балони декорација
Ново - 20 %

50pcs 10 инчен Multicolor Првата Света Причест Балони, Мојата прва Света причест партија декорација,Латекс Балони декорација

Залиха
DEN 369.60
DEN 296.00
Износот:

100% Сосема Нов Материјал : Латекс Големина : 10 инчен Боја : Multicolor

Декларираните карактеристики

Ballon Големина:
10inch
Обликот Стил:
Овална,Писмо,Круг,Цвет,Фабрика,Пеперутка
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
DZ002
Повод:
првата причест

Поврзани производи